_STORE_META_FREE_META
Um diese Seite optimal nutzen zu können, sollte die Verwendung von Cookies in Ihrem Browser aktiviert/erlaubt sein.SHS_COOKIES_CHECK_MESSAGE_TEXT_LINK
Ich stimme zu. X
Über Credo Blattgold Credo Gourmet Gold und Silber Videos
Artykuły pozłotnicze Kölner

Artykuły pozłotnicze Kölner

Artykuły pozłotnicze Kölner zostały opracowane ponad 25 lat temu w Kolonii. Efekty ich zastosowania można dziś podziwiać na najbardziej znanych monumentach. Największy stojący na wolnym powietrzu obiekt w Niemczech – figura Wiktorii na Kolumnie Zwycięstwa w Berlinie – została pozłocona przy użyciu nowoczesnego podkładu klejącego Kölner Instacoll.

Kölner Instacoll to środek klejący do pozłacania prawdziwym złotem płatkowym o wyjątkowych właściwościach. Nadaje się do złoceń wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Można stosować go na większości podłoży. Nadaje się do pozłacania małych i dużych powierzchni. Kölner Instacoll Base należy nakładać obficie i wielowarstwowo za pomocą pędzla z włosiem syntetycznym, aby uzyskać efekt krycia. Po wyschnięciu powłoki można aktywować ją w każdej chwili za pomocą Kölner Instacoll Activator i przystąpić do pozłacania. Do każdego produktu dołączona jest instrukcja.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się również z naszym mleczkiem klejącym oraz akcesoriami pozłotniczymi.