Um diese Seite optimal nutzen zu können, sollte die Verwendung von Cookies in Ihrem Browser aktiviert/erlaubt sein.SHS_COOKIES_CHECK_MESSAGE_TEXT_LINK
Ich stimme zu. X
O firmie Złoto i srebro jadalne filmy
Darmowa wysyłka
Deutschland od 100,- €
EU od 200,- €
0Koszyk

Materiały klejące i lakier nawierzchniowy

Mleczko klejące to środek klejący do szlagmetalu – do użytku wewnątrz pomieszczeń. Wyjątkowo długi czas wiązania (do 60 godzin) umożliwia pozłacanie na raz dużych powierzchni. Pozłacane podłoże powinno być niezakurzone i możliwie niechłonne. Przerwa pomiędzy nałożeniem mleczka klejącego a rozpoczęciem pozłacania powinna wynosić ok. 15 minut. Mleczko klejące to wodorozcieńczalny mikstion do szybkiego pozłacania na bazie wody. W przypadku nakładania za pomocą wałka zalecamy dodanie kilku kropli środka przeciwpieniącego. Kölner Permacoll stosuje się tak samo jak mleczko klejące, jednak jego formuła jest bardziej zawansowana, dlatego umożliwia osiąganie najwyższej jakości rezultatów.

Przezroczysty lakier nawierzchniowy na bazie wody do wszystkich szlagmetali oraz wszystkich rodzajów złota i srebra płatkowego na mleczku klejącym, Kölner Permacoll, Kölner Instacoll i mikstionie olejnym. Wysokiej jakości lakier ochronny, który pozwala zachować metaliczny połysk.