Über Credo Blattgold Credo Gourmet Gold und Silber Videos Anleitung

Metody płatności

Przedpłata na konto
Dane do przelewu otrzymają Państwo w potwierdzeniu zamówienia. Towar wysyłamy dopiero po otrzymaniu płatności.

PayPal
Aby dokonać płatności za pomocą serwisu PayPal, należy co do zasady posiadać konto PayPal lub założyć je w trakcie dokonywania transakcji (wyjątkiem jest sytuacja, w której zamawia się jako gość). Po zalogowaniu w serwisie PayPal należy zatwierdzić polecenie zapłaty. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo w trakcie składania zamówienia.

Sofort
W przypadku przelewu za pomocą serwisu Sofort kwota zapłaty pojawia się na naszym koncie od razu po zatwierdzeniu przez Państwa przelewu, dzięki czemu cały proces realizacji zamówienia zostaje przyśpieszony. Muszą podać Państwo jedynie swój numer konta, kod banku, PIN oraz właściwy kod jednorazowy do autoryzacji transakcji. Za pomocą zaszyfrowanego, niedostępnego dla nas formularza płatniczego spółki Payment Network AG serwis Sofort dokonuje zautomatyzowanej płatności w czasie rzeczywistym z Państwa internetowego konta bankowego. Kwota zakupu przelewana jest od razu – bezpośrednio na nasze konto bankowe.

Serwis Sofort jest dla Państwa bezpłatny. Ewentualne opłaty pobiera jedynie Państwa bank (opłata za przelew).

W przypadku wybrania przelewu natychmiastowego Sofort jako metody płatności na końcu procesu składania zamówienia zobaczą Państwo częściowo wypełniony już formularz. Będzie on zawierał dane naszego konta bankowego, kwotę zakupu oraz tytuł przelewu. Prosimy jeszcze tylko o podanie kraju i kodu Państwa banku, oraz zalogowanie się przy użyciu tych samych danych, którymi posługują się Państwo korzystając z bankowości on-line (numer konta i PIN). Finalizacja transakcji zakupu następuje w momencie potwierdzenia zamówienia poprzez podanie jednorazowego kodu autoryzacyjnego.

Każdy użytkownik Internetu może co do zasady korzystać z serwisu Sofort, jeżeli posiada aktywne internetowe konto bankowe z numerem PIN oraz możliwością autoryzacji transakcji za pomocą kodów jednorazowych. Zwracamy jednak uwagę, że w przypadku niektórych banków przelew natychmiastowy Sofort nie jest dostępny. Na stronie https://www.payment-network.com/de/user/sofortueberweisung-bankensuche.html mogą Państwo sprawdzić, czy Państwa bank umożliwia korzystanie z tej usługi.