Um diese Seite optimal nutzen zu können, sollte die Verwendung von Cookies in Ihrem Browser aktiviert/erlaubt sein.SHS_COOKIES_CHECK_MESSAGE_TEXT_LINK
Ich stimme zu. X
O firmie Złoto i srebro jadalne filmy
Darmowa wysyłka
Deutschland od 100,- €
EU od 200,- €
0Koszyk

Mikstion olejny

Mikstion olejny to środek klejący do złota płatkowego tworzony na bazie oleju lnianego – do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Przed nałożeniem mikstionu olejnego należy pokryć podłoże lakierem (np. alkidowym), a następnie dokładnie przepolerować pastą polerską. Mikstion olejny należy nakładać bardzo cienko i równomiernie za pomocą pędzla szczecinowego, a jego nadmiar usuwać specjalną szmatką niepozostawiającą kłaczków. Im cieńsza i bardziej równomierna warstwa mikstionu olejnego, tym bardziej błyszcząca i równomierna pozłota. Podane czasy schnięcia są jedynie wartościami orientacyjnymi, zależnymi od temperatury otoczenia, rodzaju podłoża oraz ilości nałożonego mikstionu. Polecamy Państwu mikstion olejny wyłącznie do powierzchni profilowanych, w przypadku których spoiwo klejące musi dostać się do wgłębień. Do pozostałych powierzchni polecamy Kölner Instacoll.

Mikstion olejny produkowany jest w trzech wersjach o różnych czasach schnięcia (3 godziny, 12 godzin i 24 godziny). Długość czasu schnięcia mikstionu ma decydujący wpływ na jakość złocenia. Mikstion olejny o czasie schnięcia pół godziny nie odpowiadał naszym standardom jakości, dlatego został wycofany z naszej oferty.

Dodatkowe kategorie: