Über Credo Blattgold Credo Gourmet Gold und Silber Videos Anleitung
 

Szlagmiedź transferowa

od 6,99 EUR
w tym 19 % VAT

Nr art.:: 13203

  • Wysyłka możliwa od razu / wystarczająca ilość Wysyłka możliwa od razu / wystarczająca ilość
  • Czas dostawy: 1-2 dni
 
  • Ilość:TEXT_MS_ADD_CART_NOT_ALLOWED

Wróć

Opis produktu:

Szlagmiedź o wysokim połysku z serii credo decorativ. Wyjątkowo miękka, o jednolitej strukturze. Wyprodukowana przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji.

Czysta prawdziwa miedź.

Wymiary płatka: 160 x 160 mm.

Dostępna w postaci książeczek z 25 płatkami przełożonymi bibułką.

Oferujemy również płatki o wymiarach 80 x 80 mm w tej samej cenie. Prosimy o podanie żądanych wymiarów w trakcie składania zamówienia.

Informacje dotyczące stosowania:

Podłoże, które ma zostać pozłocone, powinno być czyste i suche. W przypadku chłonnego podłoża należy nałożyć dwie warstwy podkładu klejącego Kölner Permacoll. Jeżeli jako środek klejący stosowane jest mleczko klejące, to chłonne podłoże należy pokryć najpierw warstwą lakieru izolującego. Można użyć do tego celu lakieru nawierzchniowego.

Po nałożeniu podkładu klejącego należy odczekać ok. 15 minut, a następnie przystąpić do pozłacania szlagmetalem. Płatki szlagmetalu można w łatwy sposób wyciągać z książeczki w rękawiczkach ochronnych. Należy nakładać je tak, aby na siebie zachodziły, dociskając za pomocą szmatki, a następnie delikatnie przepolerować w kierunku nakładania.

W trakcie pozłacania, do momentu pokrycia szlagmetalu lakierem nawierzchniowym, należy zawsze używać rękawiczek ochronnych (w wyniku utleniania się szlagmetalu mogą powstawać przebarwienia). Gotowa pozłota powinna dosychać przez jeszcze kilka dni zanim zostanie pokryta lakierem nawierzchniowym.